A Unión de Cooperativas Galegas Espazocoop conta co seguinte equipo técnico :

Directora Xerente : Lucía Mendoza Fernández | +34 981 57 55 78 | lucia@espazo.coop

Consultoría . Fomación . Base social : Rosa Álvarez | + 34 981 57 55 78 | rosa@espazo.coop

Consultoría . Formación . Sectorial de cultura : Teresa Balado | + 34 986 866 149 | teresa@espazo.coop

Consultoría . Sectorial de ensino : Roberto Andrés | + 34 986 866 149 | roberto@espazo.coop

Formación : Patane García | + 34 881 887 456 | patane@espazo.coop

Área Económica : Ángeles Barreiro | + 34 981 57 55 78 | angeles@espazo.coop

Relacións institucionais : Mar Pernas | +34 981 57 55 78 | mar@espazo.coop

Dirección de proxectos : Ramón Carmelo Rodríguez | + 34 986 866 149 | ramon@espazo.coop

Comunicación . Promoción cooperativa : Nuria González | + 34 986 866 149 | nuria@espazo.coop